Broń zremisowała z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:2 (ZDJĘCIA)

Fragment pojedynku Broni z Lechią
Fragment pojedynku Broni z Lechią S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, Broń Radom zremisowała z Lechią Tomaszów Mazowiecki.
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2 (1:1), Bojek 32, Ankurowski 87 - Rozwandowicz 26, Mirecki 67.

Broń: Budzikur, Wieczorek (46 Krukowski), Ankurowski, Skórnicki, Dobosz, Leśniewski, Bouchniba (85 Wichucki), Sałek (75 Gorczyca), Bojek (67 Wicik), Marczak, Nowosielski.

To był ciekawy i obfitujący w wiele szybkich akcji mecz. Wydaje się, że remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem, choć więcej szczęścia w tym meczu miała Broń.

- Faktem jest, że przy stanie 1:2, goście dołożyli trzecią bramkę, to chyba byśmy się nie podnieśli. W końcówce udało nam się wyrównać. Uważam, że szczęście było dziś po naszej stronie - mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.

W 26 minucie Jakub Rozwandowicz popisał się mocnym i bardzo ładnym strzałem z dystansu, po którym Karol Budzikur nie miał szans. Sześć minut później po akcji Dominika Leśniewskiego, przytomnie pod bramką Lechii zachował się Michał Bojek, który tylko wepchnął piłkę.

Lechia podwyższyła rezultat po szybkiej akcji. Piłka wędrowała jak po sznurku, a Marcin Mirecki strzałem po ziemi w długi róg dał drużynie prowadzenie.
Broń długo nie miała pomysłu na sforsowanie defensywy gości. W końcu w 87 minucie po rozegraniu rzutu wolnego, Paweł Ankurowski z pięciu metrów nogą trafił do bramki.