Świt Nowy Dwór Maz - Broń Radom 3:2 (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu w Nowym Dworze Mazowieckim. Przy piłce Mariusz Marczak, zdobywca dwóch goli dla Broni S. Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom mimo, że zagrali dobre spotkanie, to przegrali w Nowym Dworze Mazowieckim. Za proste błędy w obronie zapłacili surową cenę.
Świt NDM - Broń

Świt Nowy Dwór Maz - Broń Radom 3:2

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - BROŃ RADOM 3:2 (1:1)
Bramki: Cesarek 36, Drwęcki 70, Zawiska 86 - Marczak 39, 90.

Broń: Budzikur - Wieczorek, Wicik, Ankurowski, Dobosz (85 Gorczyca) - Leśniewski (81 Stefański), Skórnicki, Sałek, Nowosielski (61 Bojek), Bouchniba, Marczak.

W pierwszej połowie częściej przy piłce byli gospodarze, oddali więcej strzałów na bramkę. W 36 minucie po strzale Cesarka, piłka odbiła się rykoszetem i wpadła obok Budzikura. Trzy minuty później Broń odpowiedziała ładną akcją, po której Mariusz wyrównał.

Po przerwie Broń grała o wiele lepiej, szukała okazji do zdobycia gola, ale to znowu Świt trafił do siatki. Po rozegraniu rzutu rożnego, kompletnie niepilnowany Karol Drwęcki zdobył gola.
Chwilę wcześniej, bo w 62 minucie Melao zobaczył drugą żółtą kartkę i Świt grał w osłabieniu. Broń przecisnęła, ale nadziała się w 86 minucie na kontrę. Spóźnieni obrońcy nie zablokowali akcji i było już 3:1. Jeszcze w doliczonym czasie gry Marczak zdobył kontaktowego gola, ale na wyrównanie zabrakło czasu.