Broń Radom wygrała z Pelikanem i awansowała na podium (WIDEO)

/SzS/
Mecz toczył się w deszczowej aurze
Mecz toczył się w deszczowej aurze S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi Broń Radom pokonała po bardzo dobrym meczu Pelikan Łowicz. Radomianie wskoczyli dzięki wygranej na podium.

Broń Radom - Pelikan Łowicz 2:1 (0:0)
Bramki:Dobosz 49, Skórnicki 59 - R. Kowalczyk 72.

Broń:Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Dobosz (60 Bojek) - Leśniewski, Skórnicki, Sałek (73 Więcek), Wicik,, Bouchniba (87 Krukowski), Marczak (90 Wichucki).

Mecz toczył się na grząskiej murawie przy padającym deszczu. Dwie poprzeczki i słupek ratowały zespół gości w tym meczu przy stanie 0:0. Od 22 minuty łowiczanie grali w osłabieniu, bo jeden z obrońców dostał czerwoną kartkę. W 41 minucie Mariusz Marczak nie wykorzystał rzutu karnego. Strzelił w środek bramki i golkiper obronił.
Skuteczność na szczęście dopisała po przerwie. W 49 minucie po strzale Wajiha Bouchniby, piłkę odbił bramkarz, ale skutecznie dobijał najmłodszy w radomskiej ekipie, Piotr Dobosz.
W 59. minucie doszło do sporego zamieszania pod bramką gości. Przytomnie zachował się Mikołaj Skórnicki i wepchnął piłkę do siatki.
Broń nie ustrzegła się błędów i dlatego w 72. minucie też straciła gola. Jednak mimo to zespół gospodarzy rozegrał jedno z najlepszych spotkań w tej rundzie.