Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi 2:1 (zdjęcia, wideo)

/W.Ł./
Przemysław Śliwiński (z piłką) strzelec zwycięskiego gola dla Radomiaka w meczu z Pilica. Tadeusz Klocek
W meczu 29 kolejki, Radomiak Radom pokonał na własnym boisku 2:1 Pilicę Białobrzegi.
Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi

Radomiak - Pilica 2:1 (2:1), Dubina 37, Śliwiński 40 - Oziewicz 38.

Radomiak: Kula - Cieciura, Kucharski, Świdzikowski, Dubina - Kiełtyka, Filipowicz (60 W. Puton), Radecki, Wnuk (46 Brągiel) - Leandro (72 Wolski), Śliwiński (74 Stanisławski).
Pilica: Młodziński - Białecki (83 Lewiński), Moryc, Janowski, Karasek - Rudnicki, Oziewicz, Kominiak, Rawski (90 Wojtkielewicz) - Hernik (64 Obłuski), Bogacz (77 Krupnik.

W 37 minucie w polu karnym idealnie piłka spadła na nogę Aleksieja Dubiny, który strzałem z woleja pokonał Pawła Młodzińskiego.
W 38 minucie po kontrze i zagraniu piłki przez Bartosza Bogacza do Arkadiusza Oziewicza ten drugi skierował piłkę do siatki.
W 40 minucie, Przemysław Śliwiński w polu karnym wygrał pojedynek z Jackiem Morycem i strzałem z lewej nogi w długi róg pokonał bramkarza Pilicy.