Lekkoatleci z powiatu włoszczowskiego startowali w pierwszym Półmaratonie Kieleckim

(dor)
Adrian Marczewski, Mariusz Bugajniak, Artur Zaganiacz, Przemek Paul.
Adrian Marczewski, Mariusz Bugajniak, Artur Zaganiacz, Przemek Paul. Dorota Kułaga
Adrian Marczewski zajął 20 miejsce z czasem 1:26.18, Mariusz Bugajniak uplasował się na 21 pozycji z rezultatem 1:26.18, Przemek Paul był 35 z rezultatem 1:29.25, a Artur Zaganiacz zajął 55 miejsce z czasem 1.32.12.

-Biegło się bardzo dobrze. Trasa była ciężka, ale bardzo ładna - mówił Mariusz Bugajniak z Włoszczowy. Zajął najwyższe miejsce z naszych lekkoatletów. Trasę liczącą 21 kilometrów i 95 metrów pokonał w czasie 1:26.18.