Broń Radom pokonała rezerwy siedleckiej Pogoni (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu Broń - Pogoń II
Fragment meczu Broń - Pogoń II S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, Broń Radom pokonała Pogoń II Siedlce 2:1. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu.

Broń Radom - Pogoń IISiedlce 2:1

BROŃ RADOM - POGOŃ II SIEDLCE 2:1 (2:0)
Bramki: Skórnicki 27, Marczak 32 - Buga 52

Broń: Budzikur - Krukowski (68 Wieczorek), Skórnicki, Wicik, Dobosz (71 Wichucki), Leśniewski, Sałek, Bouchniba, Bojek (90 Stefański), Nowosielski, Marczak (85 Więcek).

Pogoń nie przyjechała zbytnio wzmocniona zawodnikami z pierwszoligowej drużyny. Wystąpiło jedynie czterech zawodników. Mimo to goście pokazali się z bardzo dobrej strony. W pierwszym kwadransie gry byli drużyną lepszą i mogli zdobyć dwa gole. Dopiero z biegiem czasu Broń zaczęła śmielej atakować. W 27 minucie po rozegraniu rzutu rożnego, obrońcy Pogoni źle wybili piłkę, dostał ją Mikołaj Skórnicki i zdobył bramkę.
W 32 minucie było już 2:0. Po świetnym podaniu Bouchniby do Mariusza Marczaka, ten ostatni strzałem w długi rog zdobył drugą bramkę.

Wydawało się, że Broń spokojnie dowiezie wygraną do końca, ale spokojnie nie było. W 52 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. W 64 minucie Piotr Nowosielski zobaczył drugą żółtą kartkę i Broń musiała grać w osłabieniu. Sędzia ze Skierniewic kompletnie się pogubił, rozdając kartki na lewo i prawo. Wprowadził nerwową atmosferę. W 88 minucie Dmowski, zawodnik Pogoni też po raz drugi ujrzał żółtą kartkę i siły się wyrównały.
Nie był to może wybitny mecz w wykonaniu Broni, ale liczą się punkty.