Karatecy z Morawicy na podium

Redakcja
Karatecy z Morawicy dobrze wypadli na międzynarodowym turnieju w Limanowej. Zajęli sześć miejsc na podium. Dorota Kułaga
Zawodnicy Klubu Karate Morawica startowali w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży "One World One Kyokushin", który odbył się w Limanowej.

W imprezie rywalizowało około 550 zawodników z ponad 50 ośrodków, między innymi z Austrii, Czech i Ukrainy. W mocnej stawce rywali dobrze wypadli zawodnicy Klubu Karate Morawica, którzy zdobyli w sumie sześć pucharów.

Na słowa pochwały zasłużyła Ewa Jarząb, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii 10-11 lat dziewcząt w kategorii 35 kilogramów. -Ewa stoczyła cztery walki, wygrywając dwie z nich przed wymaganym czasem - powiedział Andrzej Horna, trener karateków z Morawicy. Drugie miejsce wywalczyła Laura Sitek w kategorii 12-13 lat dziewcząt w kategorii 45 kilogramów. Na drugiej pozycji sklasyfikowana została Oliwia Skiby w grupie zawodniczek 10-11 lat w kategorii 35 kilogramów. Miejsca na podium zajęli też inni podopieczni trenera Andrzeja Horny. Trzecia była Sylwia Kazi-mierska w kategorii 12-13 lat dziewcząt w wadze 45 kilogramów. Trzecią pozycję zajęła Zuzanna Trepka w kategorii 10-11 lat dziewcząt w kategorii 35 kilogramów, na tej samej pozycji uplasował się Adam Cieślikiewicz w kategorii 10-11 w 45 kilogramów.