Poznaliśmy kolejnych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów "Echa Dnia" (wideo, zdjęcia)

Kamil Markiewicz
Przy piłce z lewej Mariusz Grzejszczyk (Athletic Bilbao), z prawej Jakub Zielonka (Chelsea Londyn). Obaj strzelili po dwa gole dla swoich drużyn. Kamil Markiewicz
We wtorek, w Łagowie rozegraliśmy ostanie spotkania 1/8 finału turnieju dla gimnazjalistów Liga Mistrzów "Echa Dnia" imienia Wita Bryły. Awans do ćwierćfinału wywalczyły drużyny Athletic Bilbao (Gimnazjum numer 1 Skarżysko-Kamienna) oraz FC Schalke 04 (Gimnazjum Bidziny).

1/8 finału Ligi Mistrzów "Echa Dnia", FC Schalke 04 (Gim. Bi...

Oba spotkania były bardzo zacięte. Skarżyscy gimnazjaliści w drugiej połowie musieli dorabiać dwubramkową stratę. - W pierwsze połowie czegoś brakowało w naszej grze. W przerwie trener nas zmotywował i udało nam się odrobić straty - mówił Mariusz Grzejszczyk, gimnazjalista ze Skarżyska-Kamiennej.

Natomiast w drugim spotkaniu także do końca trwała walka o awans. Na 10 przed zakończeniem spotkania był remis 2:2. - Był to trudny mecz, przeciwnicy postawili nam opór. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się wygrać - mówił Filip Płeszka, gimnazjalista z Bidzin.

Wyniki wtorkowych spotkań:
Athletic Bilbao (Gim. 1 Skarżysko-Kamienna) - Chelsea Londyn (Gim. Łagów) 4:2 (0:2),
Mariusz Grzejszczyk 2, Rafał Andrejas, Maciej Głowaczewski - Jakub Zielonka 2;
FC Schalke 04 (Gim. Bidziny) - Szachtar Donieck (Gim. 1 Starachowice) 3:2 (2:1), Filip Płeszka 2, Tomasz Kasza - Jakub Erbel 2.