Polska - Iran online na żywo [6.62015]. Transmisja TV w Internecie

Redakcja
Polska - Iran (6.6.2015) Transmisja TV
W sobotę drugi mecz Polska - Iran w Lidze Światowej siatkarzy. Transmisja w Polsat Sport i w Internecie.

W piątek polscy siatkarze wygrali z Iranem 3:1. W pierwszych dwóch setach gra wyglądała bardzo podobnie - Polacy już od początku wypracowywali sobie przewagę, którą następnie Irańczycy odrabiali, by ostatecznie przegrać partię. Trzeci set mógł być przełomowy dla losów meczu, bowiem przeciwnicy reprezentacji Polski nie mieli już nic do stracenia i rzucili się do ataku. Taktyka poskutkowała - goście wygrali seta i złapali kontakt z mistrzami świata. Jednak w czwartej partii to nasi zawodnicy kontrolowali grę i doprowadzili do zakończenia meczu na swoją korzyść.

W sobotę drugi mecz pomiędzy Polską a Iranem w Lidze Światowej. Odbędzie się w Częstochowie. Czy tym razem najlepszej drużynie z Azji uda się rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść? O tym przekonamy się wieczorem. Początek meczu Polska - Iran o 20.25.

Polska - Iran. Gdzie obejrzeć (TV, online)?

Mecz Polska - Iran obejrzymy w telewizji Polsat Sport. Początek o 20.25, studio zaczyna się o 19. Transmisja jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i w niektórych sieciach kablowych.

To jednak nie koniec. Mecz Polska - Iran obejrzymy również w Internecie. Aby obejrzeć mecz Polska - Iran online należy wejść na stronę opla.tv i uiść opłatę wysokości 4,99.