Energia Kozienice zremisowała z Bronią Radom (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment sobotniego pojedynku w Kozienicach
Fragment sobotniego pojedynku w Kozienicach S. Szymczak
Piłkarze trzeciej ligi rozegrali ostatnie mecze kontrolne przed nowym sezonem. Energia Kozienice w sobotę zremisowała 1:1 z Bronią Radom.
Energia - Broń 1:1

Energia Kozienice - Broń Radom

Energia Kozienice - Broń Radom 1:1 (0:1), Putin 55 - zawodnik testowany 13.

Energia: Wasiluk - Wrzesiński, Janiszewski, Mortka, Walasek, Michalski, Zawadzki, Kołodziejczyk, Stanisławski, Putin, Bojek oraz Zolech Piaseczny, Winiarski, Serodziński, Siwak, Sieńko.
Broń: Młodziński (51 Matracki) - Krukowski (46 Jakubczyk), Ankurowski (55 Leśniewski), Skórnicki, Sala, Leśniewski (46 Dziubek), Sałek (66 Więcek), Bouchniba (75 Sebastian Pryciak), Kowalski, Nowosielski, Zawodnik testowany (75 Gregorek)

Obie drużyny zagrały w osłabionych składach. W ekipie Broni ze względu na kontuzje nie zagrali Piotr Dobosz i Przemysław Wicik, natomiast w ekipie gospodarzy z tego samego powodu oszczędzani byli Łukasz Szary, Daniel Ciupiński i Andrzej Kalinka.
Faworytem tego pojedynku była Broń, która ma duże ambicje. Dominacji radomskiego zespołu nie było, choć w pierwszej połowie goście stworzyli sobie więcej sytuacji. Wiele dobrego można też powiedzieć o grze Energii, która zagrała bez respektu.

W 13 minucie bramkę dla Broni zdobył testowany, 21 - letni napastnik z pierwszoligowego klubu.
- Nie mogę na razie ujawniać jego nazwiska. Trwają rozmowy z jego klubem. - powiedział nam trener Tomasz Dziubiński.

Innym nowym graczem w Broni był młody, 17-letni zawodnik Młodzika Radom - Sebastian Pryciak.

Jeszcze przed przerwą sędzia nie uznał gola zdobytego przez Pawła Ankurowskiego, a w jednym przypadku słupek uratował Energię przed stratą gola.

Po zmienia stron strata Damiana Sałka kosztowała Broń utratą gola. Z prezentu skorzystał Wiktor Putin. Po stracie bramki Broń próbowała zdobyć zwycięską bramkę, ale również gospodarze chcieli wygrać mecz. W 85 minucie dogodną okazję dla Energii miał Patryk Walasek.