Zwycięska inauguracja piłkarzy Stali Stalowa Wola

(PISZ)
Piłkarze Stali Stalowa Wola (w zielonych koszulkach) rozpoczęli sezon od zwycięstwa. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi Stal Stalowa Wola wygrała z Nadwiślanem Góra 2:1 (2:1).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Tomasz Płonka w 18 minucie meczu, na 2:0 w 40 min podwyższył Dawid Jabłoński, a w ostatniej minucie pierwszej połowy gola dla gości zdobył Artur Pląskowski.

W następnej kolejce "Stalówka" zagra na wyjeździe z beniaminkiem drugiej ligi Radomiakiem Radom, a mecz rozegrany zostanie w sobotę 8 sierpnia, początek o godzinie 18.