Rewelacyjna postawa i zasłużone zwycięstwo piłkarzy Siarki Tarnobrzeg w Niepołomicach

(PISZ)
Szymon Martuś zdobył dla Siarki pierwszego gola w sezonie 2015/2016
Szymon Martuś zdobył dla Siarki pierwszego gola w sezonie 2015/2016 Grzegorz Lipiec
Rewelacyjnie rozpoczęli sezon 2015/2016 piłkarze Siarki Tarnobrzeg. W sobotnim wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice "Siarkowcy" pokonali rywali aż 3:0!!!

Po pierwszej połowie górą by tarnobrzeżanie, którzy wygrali tę część gry właśnie 3:0. Prowadzenie dla gości zdobył w 3 minucie Szymon Martuś, na 2:0 podwyższył w 29 min Konrad Stępień, a w 40 minucie gola dla gości zdobył Sebastian Mandzelowski. Już na początku drugiej połowy (49 min) drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Łukasz Furtak i tarnobrzeżanie grali w przewagą jednego zawodnika. W drugiej połowie młoda tarnobrzeska drużyna poczynała sobie niczym rutynowana i spokojnie odliczała minuty pozostałe do zakończenia meczu.

W drugiej kolejce zespół Siarki zmierzy się na własnym boisku ze Zniczem Pruszków a mecz rozegrany zostanie w sobotę 8 sierpnia, początek o godzinie 17.