Ruszyła liga okręgowa. Skaryszewianka - Zwolenianka (ZDJĘCIA, WIDEO)

/SzS/
Fragment meczu Skaryszewianka - Zwolenianka
Fragment meczu Skaryszewianka - Zwolenianka Sylwester Szymczak
W sobotę ruszył nowy sezon w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Beniaminek ligi, Skaryszewianka Skaryszew zremisowała ze spadkowiczem, Zwolenianką Zwoleń. Wysoko wygrał Drogowiec Jedlińsk.
Skaryszewianka - Zwoleń

Skaryszew Zwolenianka

Skaryszewianka - Zwolenianka (1:1), Kozicki 43 - Próchniak 17
Skaryszewianka - Wurman - Grzeszczyk, Wojciechowski, Chamerski, Warchoł, Pawelec, Kucharczyk, Czerwiński, Kozicki, Sowa, Kubryn.
Zwolenianka: Samba - Cieniuszek, Kośmiński, Rojek, Kłos, Miłkowski, Ogonowski, Pryciak, Oleś, Karasiński, Próchniak.
W 17 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Mateusz Próchniak. Tuż przed przerwą po ładnym dograniu Cezarego Kubryna padło wyrównanie.

KP Stanisławice - Drogowiec Jedlińsk 0:6 (0:1), Winiarski 38, 50, Janiszewski 60, Stępniewski 65, 85 z karnego, Molęda 75,
Od 55 minuty Jedlińsk grał w osłabieniu i strzelił cztery gole.