Broń remisuje z Pilicą. Porażki Energii i Oskara (WIDEO, ZDJĘCIA)

Fragment meczu Broni z Pilicą S. Szymczakj
W lokalnych derbach trzeciej ligi, Broń Radom zremisowała z Pilicą Białobrzegi. Energia Kozienice straciła punkt w doliczonym czasie gry. ŁKS_Łódź wysoko pokonał Oskara Przysucha.

Broń Radom - Pilica Białobrzegi 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Jaszczak 42, 1:1 Nowosielski 47 z karnego.
Broń: Młodziński - Jakubczyk, Ankurowski, Skórnicki, Sala, Lesniewski, Sałek, Więcek (70 Gregorek), Dziubek, Kaszubowski (46 Wicik), Nowosielski.
Pilica:_Bolek - Białecki, Moryc, Janowski, Karasek, Barzyński, Rawski, Bykowski, Jaszczak, Bogacz, Rudnicki (78 Wojtkielewicz).

Bardzo słabo piłkarze Broni zagrali w pierwszej połowie. Kompletnie nie przypominali zespołu, który trzy dni wcześniej pokonał Ursusa na wyjeździe. Radomianie chociaż częściej byli przy piłce, to brakowało im pomysłu na zagrożenie bramce gości. Tymczasem Pilica poczynała sobie coraz odważniej. Najpierw Konrad Rudnicki groźnie strzelał, a w 42 minucie trochę na raty, a;le skutecznie uderzał Igor Jaszczak i Pilica objęła prowadzenie.
Drużyna gospodarzy dość szczęśliwie zaczęła drugą połowę. Jeden z defensorów Pilicy dotknął piłkę ręku w polu karnym arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Piotr Nowosielski.
Wydawało się, że Broń pójdzie za ciosem, ale grała słabo. Nic dziwnego, że kibice na trybunach byli zniecierpliwieni. Pilica konsekwentnie szukała szczęścia w kontratakach.
Piłkarze Broni pokazali jak można zniechęcić kibiców do przychodzenia na mecze. Nie potrafili przed swoją publicznością pokonać ostatniej drużyny w tabeli. Pilica na jeden punkt w pełni zasłużyła.

ŁKS_Łódź - Oskar Przysucha 6:2 (3:1).
Bramki: Golański 8, Rodrigues 18, Dynel 36, Serwaciński 48, Patora 68, 71 - Sapieja 5 z karnego Maciejczak 52.
Oskar: Adamczyk - Michalski, Mazur, Jaworski, Kornacki, Lewiński, Żurawski, Maciejczak, Sapieja (71 Obuch). Czpak, Skałbania.

Już w piątej minucie Oskar dość niespodziewanie objął prowadzenie. Niestety szybko stracone dwie bramki kompletnie podcięły skrzydła naszej drużynie.

Pelikan Łowicz - Energia Kozienice 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Szary 42, 1:1 Adamczyk 47, 2:1 Kosiorek 90+2.
Energia: Piaseczny - Szary, Walasek, Janiszewski, Serodziński, Stanisławski, Putin, Michalski, Kołodziejczyk, K. Nowocień, Bojek.

W 42 minucie po bardzo ładnym uderzeniu Łukasza Szarego Energia objęła prowadzenia. Niestety na początku drugiej połowy Michał Adamczyk dał gospodarzom wyrównanie.
Kozieniczanie grali ambitnie i zasłużyli na remis, ale drugi raz z rzędu w doliczonym czasie gry zabrakło im koncentracji i stracili gola. Szkoda, bo w sobotę kozieniczanie też stracili gola w doliczonym czasie w meczu z Legią.

W pozostałych meczach:_Start Otwock - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:0), Pogoń Grodzisk Mazowiecki- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0, Legia II Warszawa - Błękitni Raciąż 0:0, Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:1), Warta Działoszyn - Ner Poddębice 2:0 (1:0), Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 1:2 (0:1).