Zwycięstwa Orła i Szydłowianki. Wysoka porażka KS Warka (ZDJĘCIA)

Radość piłkarzy Orła Albert Kaczmarzyk
W środę rozegrano czwartą kolejkę w czwartej lidze mazowieckiej.
Orzeł - Łady

Orzeł Wierzbica - UKS Łady 2:1

Mecz Orła z UKSŁady rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem. Goście objęli prowadzenie w 18 minucie. Długo jednak się z nieco nie cieszyli. Do remisu w 35 minucie doprowadził SebastianStąpór, który wykorzystał rzut karny. Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy. Wdrugiej połowie padła tylko jedna bramka. Zdobył ją w 68 minucie obrońca Cezary Zieliński, który tym samym zapewnił swojej drużynie trzy punkty.
Orzeł Wierzbica - UKSŁady 2:1 (1:1)
Bramki: Stąpór z karnego 35, Zieliński 68 dla Orła.
Orzeł: Przytuła - K. Molga, Kupiec, Zieliński, M. Molga - Czarnecki, Stąpór, Bartosiak, Kosela, Lament - Skowroński

Szydłowianka do przerwy przegrywała u siebie z Olimpią Warszawa 0:1. W drugiej połowie jednak podopieczni Andrzeja Koniarczyka pokazali charakter. Wyrównał w 52 minucie Norbert Drożdżał, a na prowadzenie ekipę z Szydłowca wyprowadził Błażej Miller. Gola na 3:1 już w doliczonym czasie gry zdobył Sebastian Jakubczyk.
Szydłowianka Szydłowiec - Olimpia Warszawa 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Sobotka 43, 1:1 Drożdżał 52, 1:2 Miller 77, 1:3 Jakubczyk 90+3.
Szydłowianka : Wieczorek - Suwara, Drożdżał, Wiatrak, Łaciak - Szyszka, Czarnota, P. Janik, Kalbarczyk, Turczyk - Miller.

Zespół z Warki doznał dotkliwej porażki w meczu przeciwko Victorii Sulejówek. Pierwsza połowa była jeszcze dość wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie jednak na murawie rządzili już goście z Sulejówka, którzy raz po raz zagrażali bramce gospodarzy. Przynosiło to oczekiwany skutek w postaci goli. W drugiej połowie Victoria zdecydowanie dominowała i zdobyła aż siedem bramek, wygrywając ostatecznie 8:2! aą
KSWarka - Victoria Sulejówek 2:8 (1:1)
Bramki: 0:1 Lach 19, 1:1 Matyśkiewicz 37 z karnego, 1:2 Niksiński 47, 1:3 Eibl 50, 1:4 Lach 57, 1:5 Lach 60, 1:6 Niksiński 65, 1:7 Gwiazda 74, 2:7 Rotuski 86, 2:8 Szulim 89.
Warka: Przepiórka - Mińkowski, Matyśkiewicz, Witan, Joczys, Zębkowski, Rokita, Michalak, Jankiewicz, Jałocha, Skirski

W pozostałych meczach:Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 0:1, KSKonstancin - Mszczonowianka Mszczonów 3:0, Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 0:0, KSRaszyn - Drukarz Warszawa 1:0, Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków 3:0, Żyrardowianka Żyrardów - Dolcan II Ząbki 0:0.