Energia Kozienice - Warta Sieradz 0:1. Sędzia nie uznał dwóch goli (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu Energia - Warta. Michał Bojek w akcji na bramkę gości
Fragment meczu Energia - Warta. Michał Bojek w akcji na bramkę gości Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Energii Kozienice w sobotę zagrali z Wartą Sieradz. Przed przerwą sędzia nie podyktował dla gospodarzy dwóch bramek. Energia była zespołem lepszym, ale nie wiele z tego wynikało.
Energia Warta

Energia Kozienice - Warta Sieradz

Energia Kozienice - Warta Sieradz 0:1 (0:0)
Bramka: M. Kobierski 87

Energia: Piaseczny - Szary (70 Mortka), Walasek, Janiszewski, Serodziński, Stanisławski (46 Ciupiński), Michalski, Putin, Kołodziejczyk, Nowocień (82 Wojtysiak), Bojek.

Piłkarze Energii już do przerwy powinni prowadzić różnicą trzech bramek. Goście ani razu nie zagrozili bramce Emila Piasecznego.
W 20 minucie Łukasz Szary zdobył bramkę, ale sędzia słusznie pokazał spalonego. Trzy minuty później arbiter jednak popełnił koszmarny błąd. Eugeniusz Kołodziejczyk wepchnął nogą piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym, a arbiter uznał, ze zawodnik Energii popełnił błąd.
W 40 minucie po strzale Wiktora Putina piłka odbiła się od słupka, a chwilę później minimalnie nad poprzeczką uderzał Damian Stanisławski.
Po przerwie kozieniczanie mieli sporą przewagę. Dobre okazje mieli Daniel Ciupiński i Eugeniusz Kołodziejczyk. W 72 minucie prezent od bramkarza Warty, Mateusza Wlazłowskiego dostał Michał Bojek. Golkiper wypuścił piłkę z rąk, ta wypadła pod nogi Bojka, a ten troszke spóźniony uderzył w bramkarza.
W 77 minucie mogło się zemścić. Kacper Jezierski w zamieszaniu z szóstego metra uderzył prosto w interweniującego Piasecznego
W 87 minucie kozieniczanie nie potrafili wybić piłki z własnej połowy. Na 16 metrze dopadł do futbolówki Marcin Kobierski i technicznym strzałem przy słupku zdobył bramkę.