Były trener Siarki Tarnobrzeg wrócił do pracy w drugiej lidze

(PISZ)
Były trener Siarki Tarnobrzeg Tomasz Tułacz notuje coraz lepsze wyniki ze swoim nowym zespołem Puszczą Niepołomice. Grzegorz Lipiec
Były trener piłkarskiej drużyny Siarki Tarnobrzeg Tomasz Tułacz wrócił do pracy w drugiej lidze i ze swoją nową drużyną notuje coraz lepsze wyniki.

Trzy pierwsze mecze pod wodzą Tułacza piłkarze Puszczy Niepołomice zremisowali: z Wisłą Puławy u siebie 1:1, z Olimpią Zambrów na wyjeździe i z GKS Tychy u siebie 0:0, by w minioną sobotę sprawić sporą niespodziankę wygrywając w niecodziennych rozmiarach wyjazdowe spotkanie z Polonią Pytom 5:4. Mecz w Bytomiu miał niecodzienny przebieg. Na pięć minut przed jego zakończeniem bytomianie wyrywali 4:3. Ale goście zdołali strzelić zwycięskiego gola. Zdobył do w ostatniej minucie spotkania były gracz tarnobrzeskiej Siarki Adrian Gębalski.
Tułacz odszedł z Siarki na początku minionego sezonu.

Ówcześni działacze tarnobrzeskiego klubu postanowili rozstać się ze szkoleniowcem mimo, że pod jego wodza drużyna awansowała na trzecie miejsce. Ambicją działaczy Siarki była walka o awans do pierwszej ligi, tymczasem tarnobrzeska drużyna zaczęła spisywać się fatalnie i niewiele brakowało by została zdegradowana do trzeciej ligi. Dopiero przyjście trenera Włodzimierza Gąsiora sprawiło, że rozstał się on z rutynowanymi zawodnikami. W ich miejsce przyszli młodzi gracze, którzy w tym sezonie spisują się rewelacyjnie.