Przerwany mecz w Trześni. Niespodzianki w meczach Pucharu Polski

(PISZ)
Do wielu niespodziewanych rozstrzygnięć doszło w meczach piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu połączonych okręgu rzeszowskiego oraz podokręgu dębickiego.

Z drużyn naszego regionu awans wywalczyła między innymi ekipa Tempa Cmolas, która wygrała wyjazdowy mecz z Głogovią Głogów Małopolski. Awansowała także druga drużyna Sokoła Kolbuszowa Dolna, która pokonała w Woli Chorzelowskiej tamtejszy zespół Kolorado. Przerwany został po 60 minutach gry mecz Czarnych Trześń ze Zrywem Dzikowiec. Goście, którzy mieli spore kłopoty kadrowe doznali zdekompletowania składu i arbiter zmuszony był przerwać spotkanie.

Wyniki: Głogovia Głogów Małopolski - Tempo Cmolas 0:1, Kolorado Wola Chorzelowska - Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:3, Galicja Chmielnik - Dynovia Dynów 3:2, Iskra Zgłobień - Wisłok Strzyżów 0:10, Grunwald Budziwój Rzeszów - Strug Tyczyn 2:0, LKS Jasionka - Bratek Bratkowice 1:2, po dogrywce; Olchovia Olchowa - LKS Przybyszówka 3:0, LZS Mała - Lechia Sędziszów Małopolski 0:4, KS Dąbrówki - KS Stobierna 0:4, Brzostowianka Brzostek - Monis Bielowy 4:1, Czarni Trześń - Zryw Dzikowiec, przerwany w 60 minucie przy stanie 8:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, LKS Ostrów - Igloopol Dębica 3:0 - walkower, goście wycofali się z rozgrywek, Kaskada Kamionka - Sokół Sokołów Małopolski 0:3, gospodarze wycofali się z rozgrywek, Stal Łańcut - Błażowianka Błażowa 3:0 - walkower, goście wycofali się z rozgrywek, Kamieniarz Golemki - Czarnovia Czarna 3:0 - walkower, goście wycofali się z rozgrywek, mecz Wilga Widełka - Resovia II Rzeszów rozegrany zostanie 9 września.

Wolnym losem do drugiej rundy awansowały: Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Sawa Sonina, Strumyk Malawa, Victoria Czermin, Wisłok Czarna.