Sprarta Kazimierza Wielka przegrała z Wisłą Kraków. Wynik jest sprawiedliwy

(KAR)
Sparta Kazimierza Wielka przegrała z Wisłą Kraków w meczu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Stanisław Owca, Sparta Caffaro:

- Wisła była zdecydowanie lepsza. Popełniliśmy kilka błędów indywidualnych. Wynik jest sprawiedliwy. Po cichy liczyłem na remis w tym spotkaniu. Strzeliliśmy dwa gole na wyjeździe, wiec powinniśmy zdobyć przynajmniej punkt.

Wisła II Kraków - Sparta Caffaro Kazimierza Wielka 4:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Pape Drame 19 min. z karnego, 1:1 Konrad Handzlik 34, 1:2 Kamil Dziwiszewski 39, 2:2 Piotr Żemło 47, 3:2 Mathieu Scalet 65, 4:2 Scalet 72 z karnego.

Wisła II: Miśkiewicz - Bartosz, Czekaj, Żemło, Janur - Uryga, Gulczyński (60. Wąsikowski), Mordec, Handzlik (80. Dziubas) - Marszalik (65. Scalet), Kuczak (77. Kuźba).

Sparta Caffaro: Iliński 5 - Czajka 5, Kret 4, Adamczyk 3, Kawula 3 - Oleksa 4, Dziwiszewski 4 (75. Pamintasu 1), Downar-Zapolski 4 (69. Kozieł 3), Zawadzki 5, Drame 5 - Wołowski 4.

Kartki: żółte: Żemło (Wisła II). Downar-Zapolski, Drame, Kawula (Spart Caffaro). Sędziował: Wojciech Curyło (Kraków). Widzów: 20.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gości. Po zagraniu ręką w polu karnym przez gracza krakowskiej drużyny, arbiter podyktował "jedenastkę", którą na bramkę zamienił Pape Drame. Mimo, że gospodarze zdołali wyrównać, po trafieniu Konrada Handzlika, to Sparta Caffaro na przerwę schodziła prowadząc. W 39 minucie Mateusz Wołowski wbiegł w pole karne, chciał dograć do jednego z kolegów, ale obrońca Wisły wybił futbolówkę wprost pod nogi Kamila Dziwiszewskiego, który pewnym strzałem umieścił ją w bramce. Po przerwie stroną dominującą byli gospodarze, co potwierdzili zdobyciem trzech bramek.