Nocny dramat. Nie żyje policjant i jego teściowie! Wszyscy zginęli od kul! - nowe fakty

Dodano: 17 lutego 2012, 22:29 Autor:

Tragedia w Opatowie. W piątek późnym wieczorem 33-letni starszy sierżant z pionu prewencji najprawdopodobniej zastrzelił swoich teściów, a potem popełnił samobójstwo.


Obok zwłok policjanta znaleziono jego broń służbową.

33-latek w policji służył 10 lat, ostatnio w pionie prewencji: w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. W piątek służbę miał rozpocząć o godzinie 21. Dwie godziny wcześniej pobrał broń.

Przed godziną 21 do opatowskiej policji zadzwoniła roztrzęsiona żona policjanta. Prosiła o pomoc. Gdy funkcjonariusze dojechali pod adres, jaki podała, zastali koszmar.

Na posesji są dwa domy. W jednym mieszka rodzina policjanta, w drugim jego teściowie. - I to właśnie w pokoju w tym ostatnim domu znaleźliśmy trzy ciała: teściów funkcjonariusza i jego samego. Wszyscy prawdopodobnie zginęli od strzałów z broni – mówią stróże prawa. – Ranna została także jego małżonka. Zajmuje się nią psycholog.

Na miejscu w nocy pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, fachowcy z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, prokuratorzy. Trwały oględziny zwłok, zabezpieczanie śladów i pierwsze przesłuchania.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policjanci będą badać także i to, czy przed tragedią policjant już raz użył broni – miał z niej rzekomo strzelać w melinie do głośnika, ale oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie funkcjonariusze nie dostali.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • broń
  • opatów
  • policjant
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy obecny dzierżawca szpitala w Opatowie doprowadzi do jego rozwoju?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 59.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.