Galeria
Jesteś tu: Strona główna Galeria Fotostory

Wybieramy najlepsze kebaby w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dodano: 11 Marca 2014 Liczba zdjęć: 7

Prezentujemy Państwu najlepsze kebaby w Ostrowcu Świętokrzyskim. Spośród wszystkich nominowanych kebabów wybieramy trzy najlepsze w województwie – otrzymają one tytuły, statuetki i nagrody w postaci kampanii promocyjnych w „Echu Dnia”. W Ostrowcu Świętokrzyskim wybieramy tylko najlepszy. Trwa głosowanie poprzez SMS, które skończy się w niedzielę, 6 kwietnia o godzinie 24. Koszt jednego SMS to 1,23 złote z VAT. Jak głosować? Instrukcja przy prezentacji każdym kebabie. O ostatecznej kolejności zdecydują głosy SMS – 60 procent werdyktu. 40 procent werdyktu to ocena Komisji Dobrego Smaku. Uwaga ! do oceny Komisji Dobrego Smaku przechodzą tylko trzy pierwsze kebaby z Ostrowca, które zdobędą najwięcej głosów SMS, ale minimum 30. Z głosowania SMS przyznamy punkty – za 1 miejsce – 36, za 2 – 30, za 3 – 24 punkty. W głosowaniu specjalistów za 1 miejsce – 24, za 2 – 20, za 3 – 16 punkt. Suma punktów da ostateczną kolejność w Ostrowcu.

Hassan Kebab

Ostrowiec, ulica Okólna Nazwa tej restauracji wzięła się od imienia wujka Hassana, spokrewnionego z właścicielami, posiadającego sieć kebabów w Istambule. To on zdradza właścicielom swoje niepowtarzalne receptury, według których przyrządzany jest kebab. W lokalu wszystkie sosy, czy dodatki do kebabów wykonywane są samodzielnie, według własnej receptury, a nie kupowane, co wyróżnia tę restaurację od innych lokali gastronomicznych w mieście. Lokal prowadzą Jarosław Malesza i Anna Chodurska. Niedługo minie 4 lata działalności. Telefon 603 331 988. Głosuj wysyłając SMS o treści sw.kebab.16 pod numer 71466

 1 / 7Następne »

Sonda SMS

Wszystkie galerie »

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.