Słaba postawa Broni. Wygrana Energii

SzS
Mecz Broni odbywał się w fatalnych warunkach
Mecz Broni odbywał się w fatalnych warunkach Sylwester Szymczak
W kolejnym meczu towarzyskim piłkarze Broni radom wysoko przegrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki. W ekipie z Radomia testowano pięciu nowych graczy, z których trzech oblała sprawdzian.

BROŃ RADOM - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 2:6 (1:4) Czarnecki 33 z karnego, Kupiec 65- Kolasa 6, Magdon 12, Mirecki 26 z karnego, Zięba 44, Szymczak 48,.J. Rozwandowicz 72.

Broń: Prasek - Jakubczyk, zawodnik testowany, Górski, Ziemnicki, Bojek, Ostrowski, Sałek, Kumoch, Dziubiński, Czarnecki oraz Młodzinski, Sala, Kupiec, Kimura, Bouchniba, Wicik, Nowosielski, Wiecek, Lesniewski.

W drużynie gospodarzy zagrało pięciu testowanych zawodników, Kacper Górski (KSZO Ostrowiec), Jakub Ostrowski (Stal Kunów), Kamil Ziemnicki (Pilica Białobrzegi), Kamil Czarnecki (Szydłowianka Szydłowiec) i testowany środkowy obrońca. Tożsamości tego obrońcy trener Grzegorz Dziubek przynajmniej do czwartku nie chciał zdradzać. faktem jest, że piłkarz ten wypadł całkiem dobrze i raczej pozostanie w Radomiu.

Samo spotkanie odbywało się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Lepiej na zaśnieżonym boisku radzili sobie goście, którzy po 26 minutach wykorzystali kuriozalne błędy w obronie i zdobyli trzy bramki. Dużo lepiej Broń zagrała po przerwie.

Energia Kozienice – Orzeł Wierzbica 2:0 (1:0), , Stanisławski, Kozicki.
Energia: Kozłowski – Stróżka, Mortka, Janiszewski, Szary, Kołodziejczyk, Michalski, Zawadzki, Paterek, Stanisławski, Kozicki oraz Piaseczny, Kalinka, Czerwiński, Gędaj, Serodzinski.

W ekipie Energi testowany był Bartosz Kozicki, zawodnik Skaryszewianki Skaryszew.