Siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola na pudle

gli
Siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola podczas turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola podczas turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Archiwum klubowe
Siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola uczestniczyły w turnieju juniorek w Ostrowcu Świętokrzyskim. W zawodach wzięło udział pięć zespołów, mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” po trzy sety bez względu na wynik.

Drużyna ze Stalowej Woli wygrała trzy mecze z: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1, Lider Konstantynów Łódzki 2:1, TPS Lublin 3:0. Jedyną porażkę Veganki poniosły z niezwykle silną drużyną Budowlanych Łódź 1:2. Warto dodać, że stalowowolanki jako jedyne urwały seta Budowlanym w trakcie tego turnieju.

Najlepszą zawodniczką w drużynie Vegi MOSiR Stalowa Wola wybrana została rozgrywająca bardzo dobry turniej Natalia Szajowska.

Równolegle w Ostrowcu odbywał się turniej ekstraklasy Orlen Ligi. Nasze siatkarki miały możliwość obejrzenia spotkania Developresu Rzeszów z LTS Legionovia Legionowo.

Na pewno takie zmagania przyniosą efekty w czasie meczów ligowych oraz tych najważniejszych turniejów o mistrzostwo Polski, które mamy nadzieję, że czekają na zawodniczki Vegi MOSiR Stalowa Wola.