Szukasz pracy jako nauczyciel akademicki? Zobacz, jakie aktualne oferty ma Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Redakcja Strefy Edukacji
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - wolne stanowiska pracy
Uniwersytet Medyczny w Lublinie - wolne stanowiska pracy gettyimages.com/mapo
Szukasz pracy na stanowisku akademickim lub naukowym? W naszym artykule znajdziesz aktualne oferty pracy, które oferuje Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W ten sposób możesz zapoznać się z wolnymi wakatami dla wykładowców i pracowników uczelni. Dowiedz się, które z nich będą odpowiednio dobrane do twoich kompetencji. Sprawdź, jak wziąć udział w konkursie na dane stanowisko, które Cię interesuje.

Na polskich uczelniach można wyróżnić kilka rodzajów stanowisk, na które zatrudniani są nauczyciele akademiccy. Są to:

  • pracownicy dydaktyczni
  • pracownicy badawczy
  • pracownicy badawczo-dydaktyczni

Dodatkowo w ramach tego podziału nauczyciele akademiccy mogą być zatrudnieni na stanowiskach:

  • profesora
  • profesora uczelni
  • adiunkta
  • asystenta

Warto wiedzieć, że dana uczelnia może mieć również inne stanowiska, które określone są w jej statucie.
Rekrutacja na stanowiska akademickie ma formę konkursu. Jest to obowiązek, jeśli: * jest to pierwszy pierwszy stosunek pracy w określonej uczelni publicznej nawiązany z nauczycielem akademickim,

  • jest to umowa na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 3 miesiące,
  • jest to wymiar pracy przekraczający połowę pełnego wymiaru czasu pracy.

Dane pochodzą z Akademickiej Bazy Ogłoszeń.

Oferty pracy - Uniwersytet Medyczny w Lublinie: Młodszy asystent

  • Lokalizacja: Lublin
  • Uczelnia: Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Wydział: Wydział Farmaceutyczny
  • Rodzaj stanowiska: dydaktyczna
  • Typ zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę
  • Ogłoszenie dodano: 2024-06-06
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-07-05

Oczekiwania:

  • Posiadać co najmniej tytuł magistra farmacji.
  • Posiadać wiedzę w zakresie farmacji, w szczególności opieki farmaceutycznej, farmacji klinicznej, farmakologii oraz toksykologii.

Obowiązki:

  • Posiadać dobrą znajomość obsługi komputera aptecznego Kamsoft.

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: bazaogloszen.nauka.gov.pl

  • Wydział: Wydział Nauk Medycznych
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-07-08

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza konkurs na stanowisko MŁODSZEGO ASYSTENTA W GRUPIE DYDAKTYCZNEJ w pełnym wymiarze czasu pracy w Zakładzie Histologii, Embriologii i Cytofizjologii Katedry Nauk Podstawowych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

  • Posiadania tytułu zawodowego magistra biomedycyny lub lekarza
  • Posiadania czynnej znajomości języka angielskiego, a w przypadku cudzoziemców czynnej znajomość języka polskiego.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w wymiarze 360 godzin rocznie

ZOBACZ KONIECZNIE

Oferty pracy - Uniwersytet Medyczny w Lublinie: Post-doc

  • Lokalizacja: LUBLIN
  • Wydział: Zakład Bioanalityki Katedry Dietetyki i Bioanalityki Wydziału Biomedycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  • Rodzaj stanowiska: badawcza
  • Ogłoszenie dodano: 2024-05-24
  • Ogłoszenie wygasa: 2024-06-24

Dziekan Wydziału Biomedycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza konkurs na stanowisko POST-DOC w pełnym wymiarze czasu pracy w Zakładzie Bioanalityki Katedry Dietetyki i Bioanalityki Wydziału Biomedycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie do realizacji zadań badawczych projektu Narodowego Centrum Nauki nr 2019/35/B/NZ9/02854, pt.: „Wpływ suplementowania modelowego ciasta chlebowego wybranymi kwasami fenolowymi na strukturę białek glutenowych” pod kierunkiem prof. dr hab. n. chem. Emilii Fornal.

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora, w dyscyplinie nauk medycznych, farmaceutycznych, chemicznych, biologicznych lub pokrewnych, uzyskanego nie wcześniej niż 7 lat przed rokiem zatrudnienia w projekcie, uzyskanego w podmiocie innym niż podmiot, w którym planowane jest zatrudnienie na tym stanowisku. Okres ten może być przedłużony o czas przebywania w tym okresie na długoterminowych (powyżej 90 dni) udokumentowanych zasiłkach chorobowych lub świadczeniach rehabilitacyjnych w związku z niezdolnością do pracy. Dodatkowo do tego okresu można doliczyć liczbę miesięcy przebywania na urlopach związanych z opieką i wychowaniem dzieci udzielanych na zasadach określonych w Kodeksie pracy, a w przypadku kobiet – 18 miesięcy za każde urodzone bądź przysposobione dziecko, jeżeli taki sposób wskazania przerw w karierze naukowej jest bardziej korzystny.
  • Do konkursu na stanowisko typu post-doc może przystąpić osoba, która nie posiada stopnia naukowego doktora, ale w momencie rozpoczęcia pracy w projekcie będzie spełniać taki warunek.
  • Udokumentowany publikacjami w czasopismach z listy JCR dorobek naukowy.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z chromatografią cieczową w połączeniu z spektrometrią mas.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z analizatorami mas typu kwadrupol - analizator czasu przelotu (Q/TOF) i/lub Orbitrap.
  • Praktyczne doświadczenie w metodach ekstrakcji analitów z żywności i innych próbek biologicznych.
  • Znajomość oprogramowania do spektrometrii mas i analizy danych spektrometrycznych - Mass Hunter Acquisition, Mass Hunter Qualitative, SpectrumMill, Mass Profiler Professional, Proteinmetrics, Proteome Discoverer, Compound Discoverer, Simca.
  • Doświadczenie w analizach proteomicznych, identyfikacji białek i ich modyfikacji potranslacyjnych lub chemicznych.
  • Dobra znajomość metod analitycznych (HPLC, GC, UV/Vis, LC/MS, GC/MS) oraz technik przygotowania próbek.

Obowiązki:

  • Współudział w realizacji zadań projektu: Przeprowadzanie analiz LC/MS; Opracowywanie i optymalizacja metod ekstrakcji fenoli; Przygotowywanie próbek do analiz proteomicznych; Profilowanie białek i fenoli technikami spektrometrii mas, identyfikacja białek i fenoli; Przeprowadzanie analizy i interpretacji danych LC/MS oraz analiz statystycznych, chemometrycznych i profilowania mas; Przygotowywanie manuskryptów i prezentacji konferencyjnych; Udział w szkoleniach i konferencjach.

Książki, które mogą Cię zainteresować

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zasady głosowania w wyborach europejskich 9 czerwca

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.