Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Fizjoterapeutę Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Robert Owsiński
21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny w Busku Zdroju, Busko-Zdrój
1000głosów -
Adam Dudała
Prywatna Rehabilitacja Mobilna-Adam Dudała, Lipnik
852głosy -
Diana Zatorska-Kurek
Szpital PZOZ, Starachowice
316głosów -
Urszula Sroka
Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji, Czarniecka Góra
239głosów -
Kamil Walczak
Sanatorium Włókniarz, Busko-Zdrój
203głosy -
mgr Tomasz Jaworski
ZOZ, Pińczów
131głosów -
Justyna Gadowska
ZPOZ, Jędrzejów
107głosów -
Karolina Grabda
Fizjo-Dent, Kielce
100głosów -
mgr Agnieszka Hajdenrajch
CM Omega, Kielce
85głosów -
Izabela Dudek-Pękala
Centrum Diagnozy i Terapii ENGRAM, Kielce
83głosy -
mgr Kamil Markowski
Centrum Medyczne Zdrowie, Kielce
53głosy -
Karol Kobiec
Dom dla Niepełnosprawnych, Piekoszów
52głosy -
Kornel Antos
Przychodnia nr 3 Sobieskiego, Kielce
48głosów -
mgr Sławomir Wesołowski
CM Zdrowie, Kielce
34głosy -
Dawid Zakłos
NZOZ Artimed, Kielce
30głosów -
Magdalena Różalska
Szpital św. Leona sp. z.o.o, Opatów
25głosów -
Marta Michalczewska-Bilińska
NZOZ Panaceum, Brody
22głosy -
Dorota Jach
Sensomed, Kazimierza Wielka
21głosów -
Łukasz Pochopień
Centrum Holistycznej Rehabilitacji i Terapii Manualnej, Kielce
21głosów -
Sylwia Król
Dom Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II, Ostrowiec Świętokrzyski
20głosów -
Anna Macek
Dar Medica, Kielce
19głosów -
Małgorzata Madejek
Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego, Sandomierz
14głosów -
Magdalena Brylińska
Przychodnia Pro-Med, Nagłowice
12głosów -
Mariusz Kryza
SPZOZ, Kazimierza Wielka
12głosów -
Tomasz Koziel
Przychodnia dla Rodziny Galus, Suków
11głosów -
Agnieszka Karaś
AnaFizjoterapia, Chęciny
10głosów -
Tomasz Szmalec
Warsztat Ciała, Kielce
10głosów -
Aneta Rusińska-Krzywicka
Szpital Specjalistyczny Artmedik Sp. z o.o., Jędrzejów
9głosów -
Dorota Mazur
NZOZ Ośrodek Zdrowia, Wilczyce
8głosów -
Agnieszka Nitera-Kowalik
21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ, Busko-Zdrój
6głosów -
Krzysztof Rudnicki
Gabinet Rehabilitacji Medycznej, Jędrzejów
5głosów -
Joanna Obarzanek
Przychodnia Asmedica Sp. z o.o, Miedziana Góra
4głosy -
Martin Terlicki
Terapeuta Plus, Kielce
4głosy -
Rafał Krzysztofik
Przychodnia Rejonowa nr 2 ZPOZ, Jędrzejów
4głosy -
Roksana Urban
MMED Centrum Zdrowia, Kielce
4głosy -
Małgorzata Rużycka
Dar Medica, Kielce
3głosy -
Tihomir Cheneshkov
Rehabilitacja, Suchedniów
3głosy -
Wiesław Król
CM Omega, Kielce
3głosy -
mgr Kamil Szymkiewicz
Dom dla Niepełnosprawnych, Piekoszów
3głosy -
Izabela Rutkowska
Szpital św. Leona sp. z.o.o, Opatów
2głosy -
Agnieszka Relidzynska
Dzienny Dom Senior +, Pilczyca
1głos -
Aleksandra Toborek
Szpital im. Jana Pawła II, Włoszczowa
1głos -
Beata Naglik
DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji, Kielce
1głos -
Daniel Uryga
Szpital Specjalistyczny św.Łukasza, Końskie
1głos -
Maciej Nowak
Novmed Centrum Rehabilitacji, Kielce
1głos -
mgr Żaneta Galus
Centrum Pedagogiczno-Terapeutyczne Neuronek, Jędrzejów
1głos -
Oskar Żechowski
SportowyFizjo, Kielce
1głos -
Adrian Borkowski
Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza, Końskie
— -
Aleksandra Grosicka-Hajduk
TERAPEUTA PLUS, Kielce
— -
Aneta Kiwak
Klub Senior+, Staszów
— -
Anna Krzeszowska
AnaFizjoterapia, Chęciny
— -
Anna Stachura
Centrum Medyczne Zdrowie, Kielce
— -
Anna Stawiarz
MMED Centrum Fizjoterapii i Osteopatii, Kielce
— -
Arkadiusz Smardzewski
MMED Centrum Zdrowia, Kielce
— -
Artur Sowiński
Skuteczna Fizjoterapia Artur Sowiński, Kielce
— -
Cezary Kubik
Fizjo-Dent, Kielce
— -
Dagmara Bocian
Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Centrum Zdrowia SALUS, Sandomierz
— -
Damian Kwitek
Lensmed Specjalistyczne Centrum Medyczne, Sandomierz
— -
Damian Żuchowski
Human Body, Kielce
— -
Diana Podsiad
Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju, Kielce
— -
dr n. med. Agata Michalska
Centrum Medyczne Wolmedica, Kielce
— -
dr n. med. Arkadiusz Żurawski
Świętokrzyskie Centrum Pediatrii - Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
— -
Edyta Biała
Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II, Kielce
— -
Ewa Adamczyk
PrestiŻ Gabinet fizjoterapii pediatrycznej, Jędrzejów
— -
Ewa Adamska
Ośrodek Wczesnej Interwencji, Kielce
— -
Ewelina Zyga
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała, Chęciny
— -
Iwona Korbelak
Moja Przychodnia, Kielce
— -
Iwona Serwin
Wielospecjalistyczny Szpital, Ostrowiec Świętokrzyski
— -
Iwona Słowak
Gabinet Fizjoterapii Ivomed, Busko-Zdrój
— -
Jacek Wojcicki
Jack-Med - Fizjoterapia, Ostrowiec Świętokrzyski
— -
Kacper Ścipniak
Moja Przychodnia, Kielce
— -
Karina Błaut
Centrum Medyczne Zdrowie, Kielce
— -
Karol Kupiec
Hotel Malinowy Raj, Solec-Zdrój
— -
Karol Nowak
Gabinet Rehabilitacji Nowak & Kowalski, Pawłów
— -
Karolina Nowak
Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego, Sandomierz
— -
Krystian Karkoszka
PRO reha Profesjonalna rehabilitacja, Kielce
— -
Krzysztof Demko
Natural-Med, Kielce
— -
Krzysztof Wójcik
Gabinet Terapii Manualnej Holistycznej, Ostrowiec Świętokrzyski
— -
Łukasz Dobrogowski
DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji, Kielce
— -
Magdalena Kuziel
SPZOZ, Ożarów
— -
Magdalena Ścipniak
Moja Przychodnia, Kielce
— -
Marta Błaszkiewicz
Art-Med Gabinet Rehabilitacyjny, Jędrzejów
— -
Marta Jakubowska
BIOMAR Gabinet fizjoterapii i medycyny naturalnej, Skarżysko-Kamienna
— -
Marta Rynduch
Złota Rybka Rehabilitacja, Oblęgór
— -
Mateusz Bzdyra
Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego, Sandomierz
— -
Mateusz Mazur
Reha Pro Clinic, Kielce
— -
mgr Anna Wydra
Allmed, Kielce
— -
mgr Jakub Jedlikowski
36 MINUT Karczówka, Kielce
— -
mgr Kamila Jamioł
Centrum Medyczne Zdrowie, Kielce
— -
Michał Kusiński
Kusza-Med, Kielce
— -
Norbert Kacprzak
Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji, Czarniecka Góra
— -
Paweł Rymarczyk
FizjoRym Paweł Rymarczyk, Starachowice
— -
Piotr Głuszek
Fizjoterapeuta Piotr Głuszek, Centrum Medyczne Zdrowie, GKS Gród Ćmińsk, Kielce
— -
Piotr Rymarczyk
Fizjoterapia Piotr Rymarczyk, Starachowice
— -
Sylwia Janecka
Powiatowe Centrum Sportowe, Staszów
— -
Sylwia Lechowska
Sanatorium Astoria, Busko-Zdrój
— -
Tomasz Łopatowski
NZOZ Nowe Życie, Włoszczowa
— -
Wojciech Kiebzak
Świętokrzyskie Centrum Pediatrii - Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
— -
Justyna Pogorzelska
Wojewódzki Szpital Zespolony, Kielce
—