3 liga. Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2:1. Dublet Kamila Orlika, Siarka wraca na fotel lidera. Zobacz zdjęcia i wideo

Damian Wiśniewski
Kamil Orlik (z piłką) strzelił dwa gole dla Siarki w wygranym meczu z Avią Świdnik Marcin Radzimowski
W piątek 15 września Siarka Tarnobrzeg zagrała z Avią Świdnik w meczu ósmej kolejki rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi. Dzięki zwycięstwu 2:1 wróciła na fotel lidera tabeli.

3 liga. Siarka Tarnobrzeg zagrała z Avią Świdnik

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2:1 (1:0)
Bramki:
Kamil Orlik 19, 63 - Adrian Popiołek 48.
Siarka: Zoch - Bieniarz, Bierzało, Szymocha, Sulkowski - Kumorek, Kaliniec, P. Lisowski - Orlik, Feret, Cichocki.
Czerwona kartka: Dawid Lisowski.

Zobacz zdjęcia z meczu:

W 19. minucie gry wynik spotkania prowadzenie Siarce dał Kamil Orlik, który umieścił piłkę w bramce gości po podaniu od Piotra Lisowskiego.

Na początku drugiej połowy meczu do remisu doprowadził Adrian Popiołek, ale w 63. minucie Kamil Orlik po raz drugi umieścił piłkę w bramce klubu z Lubelszczyzny. Tym razem piłka po jego ładnym strzale najpierw odbiła się od poprzeczki, a następnie przekroczyła linię bramkową.

Zdjęcia kibiców tutaj:

Do końca spotkania wynik już się nie zmienił, choć Siarka kończyła ten mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dawida Lisowskiego.

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2:1. Zobacz bramki

Tak padła pierwsza bramka dla Siaki:

Tak padła druga bramka dla Siarki:

Siarka Tarnobrzeg podchodziła do tego spotkania z dwoma punktami straty do lidera tabeli, którym była Avia Świdnik. Dzięki zwycięstwu awansowała na pierwsze miejsce przynajmniej do soboty, kiedy swoje spotkania rozegrają Czarni Połaniec i Garbarnia Kraków - obie te drużyny w razie zwycięstwa wyprzedzą Siarkę.

W następnym spotkaniu klub z Tarnobrzega zagra na wyjeździe z KS Wiązownica na wyjeździe. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 24 września, początek o godzinie 19.