3 liga. Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 2:0. Trzecie zwycięstwo z rzędu i pozycja lidera dla podopiecznych Dariusza Kantora. Zdjęcia

Damian Wiśniewski
Paweł Mróz (w środku) strzelił pierwszego gola w meczu Siarka - Sokół
Paweł Mróz (w środku) strzelił pierwszego gola w meczu Siarka - Sokół Marcin Radzimowski
W środę 30 sierpnia Siarka Tarnobrzeg wygrała 2:0 z Sokołem Sieniawa zaległy mecz grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi. Było to jej trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

3 liga. Siarka Tarnobrzeg pokonała Sokoła Sieniawa

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 2:0 (1:0)
Bramki:
Paweł Mróz 33, Dawid Lisowski 52.
Siarka: Zoch - D. Lisowski, Woś, Szymocha, Sulkowski (65. Bieniarz), Kaliniec, Kumorek, P. Lisowski (65. Prusiński), Cichocki (75. Krempa), Krzysztofek (65. Feret), Mróz (65. Orlik).

Siarka podeszła do tego spotkania po trzech zwycięstwach i jednej porażce w czterech pierwszych meczach i dwóch ostatnich triumfach z rzędu. Sokół natomiast nie wygrał do tej pory jeszcze ani razu i ta seria została przedłużona.

Od początku spotkania przewaga była po stronie Siarki, ale gospodarze udokumentowali ją dopiero w 33 minucie, kiedy bramkarza rywali pokonał Paweł Mróz. Niedługo po przerwie na 2:0 wynik podwyższył i jednocześnie ustalił Dawid Lisowski, dzięki czemu trzy punkty pozostały w Tarnobrzegu.

Po tym zwycięstwie Siarka wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Tyle samo punktów, co ona (12) mają też co prawda Garbarnia Kraków i Avia Świdnik, jednak obie te drużyny mają gorsze od Siarki różnice bramek. W następnej serii gier Siarka zagra u siebie z Garbarnią, a mecz ten odbędzie się w sobotę drugiego września. Początek o godzinie 17.