"Do zobaczenia". Filmy, które trzeba obejrzeć we wrześniu!...

  "Do zobaczenia". Filmy, które trzeba obejrzeć we wrześniu! [WIDEO]

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  W 29. odcinku programu "Do zobaczenia" robimy przegląd najciekawszych filmów, które można obejrzeć w kinie i na VOD we wrześniu. Sprawdźcie szczegóły!
  "Do zobaczenia" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl i studio Vivi24. Co tydzień skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzać repertuary kinowe oraz szukać nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia w najbliższych dniach!

  CZYTAJ TAKŻE:

  NAJLEPSZE NOWE BAJKI I ANIMACJE. TOP5 W "DO ZOBACZENIA"! [WIDEO]

  42. FESTIWAL FILMÓW FABULARNYCH W GDYNI. JAKIE FILMY WALCZĄ O NAGRODY? [GALERIA]

  "PTAKI ŚPIEWAJĄ W KIGALI". KRZYK ROZPACZY I OTWARTA RANA [RECENZJA]


  W 29. odcinku sprawdzamy, jakie filmy można obejrzeć we wrześniu w kinach i na platformach VOD. Na początek polecamy polskiego kandydata do Oscara 2018, czyli najnowszą produkcję wyreżyserowaną przez Agnieszkę Holland. Wśród premier na VOD w tym miesiącu są także: francuska komedia ze znanym z "Nietykalnych" Omarem Sy oraz szpiegowski thriller z Bradem Pittem i Marion Cotillard. W kinie swoją premierę ma ostatni film Krzysztofa Krauzego i Joanny Kos-Krauze, będący jednym z faworytów w walce o Złote Lwy na festiwalu filmowym w Gdyni. Na wielkim ekranie można też obejrzeć opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kobietą, uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo