Jak głosować?

  Arkadiusz Kielar, Piotr Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czytelnicy Echa Dnia na najpopularniejszego sportowca i trenera mogą głosować za pomocą kuponów i sms-ów.
  Specjalne kupony będziemy zamieszczać w naszej gazecie do 27 stycznia. Wśród czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie, rozlosujemy tradycyjnie atrakcyjne nagrody, a rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi 6 lutego. Głosować można jednak oczywiście na dziesięciu sportowców oraz trenera i talent, których brak na liście, jest ona bowiem otwarta.

  Swoje głosy na sportowców oraz trenera i talent będzie można oddać także, przy pomocy "esemesów". Należy wpisać prefiks: EDPS, po kropce wybrać czy głosuje się na sportowca, trenera czy talent i znowu po kropce wpisać jego imię i nazwisko, na przykład: EDPS.TRENER.JAN KOWALSKI, EDPS.SPORTOWIEC.JAN KOWALSKI, EDPS.TALENT.JAN KOWALSKI. I wysłać na numer 7101. Koszt jednego sms to 1,22 złotego z VAT. Głosowanie "esemesowe" zakończy się 31 stycznia 2009 roku o północy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo