Swayze zatrudni Kiszkę?

  Swayze zatrudni Kiszkę?

  Artur SZCZUKIEWICZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Stalowowolanin Piotr Kiszka znów udowodnił, że jest jednym z najlepszych tancerzy w Polsce! W ostatnią niedzielę w "Tańcu z gwiazdami" zatańczył z Asią Jabłczyńską wspaniałą sambę i dostał za nią od jurorów same dziewiątki. Także widzowie bardzo wysoko ocenili występ Joanny i Piotra. W ostatecznej punktacji nasz tancerz znalazł się na drugim miejscu. Za kulisami programu mówi się, że Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka są bardzo poważnymi kandydatami do udziału w finale "Tańca...", w którym najprawdopodobniej będą walczyć o Kryształową Kulę z Anetą Piotrowską i Rafałem Mroczkiem.

  Piotrek w tym roku chyba po raz pierwszy w życiu spędzi święta wielkanocne poza domem, bo w Wielką Niedzielę znów poprowadzi do tańca Joannę Jabłczyńską. Podobno przygotował na ten występ wspaniałe show. - Asia z programu na program jest coraz lepsza - mówi Piotr. - Jestem z niej dumny!

  Nie jest wykluczone, że Piotrka Kiszkę zobaczymy też niebawem w filmie fabularnym, który w Polsce zamierza nakręcić światowej sławy aktor z Hollywood Patrick Swayze (na zdjęciu obok) znany między innymi z wielkiego przeboju kinowego "Dirty Dancing". Dowiedzieliśmy się, że Patrick podjął niedawno decyzję o realizacji swego najnowszego filmu w naszym kraju i że zamierza zaangażować do niego tancerki i tancerzy występujących w tej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy Piotrek znajdzie się w obsadzie jego filmu? Podobno Patrick Swayze osobiście przyjedzie na finał programu, by spotkać się z nim oraz innymi tancerzami i rozmawiać w sprawie ewentualnej współpracy.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo