W niedzielę eliminacje

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziewczyny! Do odważnych świat należy! Zgłoście się do wyborów "Miss Polonia Podkarpacia", powalczcie o wspaniałe nagrody. Tak jak

  Dziewczyny! Do odważnych świat należy! Zgłoście się do wyborów "Miss Polonia Podkarpacia", powalczcie o wspaniałe nagrody. Tak jak kandydatki, które nie wahały się przyjść w ubiegłym roku do "Planety". ©S. Czwal

  Fantastyczne nagrody, wstęp do prawdziwej kariery, niezwykła przygoda. Dziewczyny, to wszystko czeka na was, wystarczy tylko trochę odwagi, a wasze życie może zmienić się nie do poznania! Nie przegapcie wyjątkowej okazji i zgłoście się w najbliższą niedzielę na eliminacje do finału wyborów Miss Polonia Podkarpacia, organizowane przez "Echo Dnia", Radio "Leliwa" i klub "Planeta" w Stalowej Woli.

  Miss Polonia to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce - jego zwyciężczyni startuje w najważniejszych wyborach na świecie - w tym w wyborach miss świata, które w tym roku odbędą się w Polsce. W wyborach na Podkarpaciu czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody.
  Wśród nich znajduje się między innymi wycieczka zagraniczna, którą funduje Biuro Podróży "Staltur" w Stalowej Woli, komplet mebli ufundowany przez firmę BRW z Mielca, producenta mebli i frontów meblowych. Czeka również kamera wideo od "Browarów Grupa Żywiec", rower turystyczny od firmy handlowo-usługowej Dartex TV SAT ze Stalowej Woli. Ponadto Avon ufundował zestaw kosmetyków dla każdej uczestniczki konkursu, będą również upominki dla laureatek konkursu od salonu fryzjerskiego "Nicole", butiku "York" oraz piękna korona dla Miss, ufundowana przez Salon Ślubny "Anna" ze Stalowej Woli.  Gwiazdy na scenie

  Najpierw jednak trzeba wykonać "ten pierwszy krok" i zgłosić się na casting do wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2006. A ten czeka nas już w niedzielę, 30 kwietnia, w klubie "Planeta" w Stalowej Woli. Czasu pozostało więc już bardzo mało i wszystkie niezdecydowane panie powinny przestać się wahać i zgłosić się jak najprędzej!

  A w wyborach Miss Polonia Podkarpacia czeka nas megasensacja! Bo oprócz głównych bohaterek wieczoru, walczących o koronę miss w finale, zaplanowanym na 21 maja w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, na scenie pojawią się również prawdziwe gwiazdy. - Na razie mogę zdradzić, że podczas finału wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2006 czeka nas występ utalentowanej piosenkarki młodego pokolenia Katarzyny Cerekwickiej - mówi Edward Banasik, właściciel "Planety". - Planujemy także kolejne niespodzianki.

  Występy artystów, którzy pojawią się podczas finału wyborów Miss Polonia Podkarpacia, sponsorują Pepsi Cola oraz Browary z Grupy Żywiec, plakaty sponsoruje drukarnia "Autograf" z Mielca.  Nie straćcie tej okazji!

  Wybory Miss Polonia Podkarpacia są wielką szansą i mogą okazać się pierwszym krokiem do wielkiej kariery oraz wspaniałej przygody. Kolejne szczeble wyborów prowadzą do ogólnopolskiego finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce, czyli wyborów Miss Polonia, a te z kolei do wyborów Miss Świata, które organizowane są w tym roku w Polsce, w Warszawie. Niemożliwe? Dziewczyny, jeżeli nie zgłosicie się na casting, nigdy się o tym nie przekonacie, a możecie stracić wyjątkową okazję!

  Patronat nad wyborami Miss Polonia Podkarpacia objął prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak, a patronat medialny sprawują Gazeta Codzienna "Nowiny", TVP 3 w Rzeszowie, Telewizja Miejska Stalowa Wola, Telewizja Miejska Tarnobrzeg, a także Telewizja "Stella" w Stalowej Woli, która planuje relację na żywo.  Zgłoszenia i finał

  Zgłoszenia dziewczyn do wyborów "Miss Polonia Podkarpacia" przyjmujemy w oddziałach "Echa Dnia" i Klubie "Planeta", gdzie zapraszamy po odbiór ankiet. Do konkursu mogą zgłaszać się panny w wieku od 18 do 24 lat, bez widocznych tatuaży. Więcej informacji można uzyskać w klubie "Planeta" pod numerem telefonu 015-844-07-17 lub 602-644-542.

  Eliminacje do finału wyborów "Miss Podkarpacia" odbędą się w niedzielę, 30 kwietnia, o godzinie 17 w klubie "Planeta". Wielki finał zaplanowany jest na 21 maja w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo