Sport > Porażka piłkarzy Stali Stalowa Wola

/ARKA/

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola przegrali z Zawiszą w Bydgoszczy 0:2. Po meczu, w którym mieliśmy aż dwie czerwone kartki i niewykorzystany rzut karny!

Goście stracili gola już w 6 minucie. Z rzutu wolnego do-środkowywał Arkadiusz Miklosik, a w polu karnym celną główką popisał się Krzysztof Michalski. Wśród "stalowców" świetną okazję miał Paweł Kowalczyk, ale po jego strzale z linii bramkowej piłkę wybił jeden z obrońców Zawiszy.

W 58 minucie przed wyjątkową szansą stanął pomocnik gospodarzy, Adam Majewski. Egzekwował rzut karny, ale... Tomasz Wietecha obronił! W 75 minucie nie miał już szans po celnym strzale ponownie Michalskiego, zrobiło się 2:0 i było po meczu. Na koniec sędzia pokazał dwie czerwone kartki - Mieczysławowi Ożogowi ze Stali i Piotrowi Klepczarkowi z Zawiszy.