Region > Seminarium dla pań w Tarnobrzegu

  Region > Seminarium dla pań w Tarnobrzegu

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Stres można pokonać, a menopauza to nie koniec świata, tylko naturalny etap w życiu - przekonują psycholodzy i lekarze. Panie, którym nieobojętne jest własne zdrowie, będą mile widziane w Tarnobrzeskim Domu Kultury.  O godzinie 10 rozpoczyna się tu III Tarnobrzeskie Forum "Kobieta zdrowa i aktywna", organizowane przez Regionalne Centrum Promocji i Informacji dla Kobiet.

  Specjaliści będą kierowali swoje porady szczególnie do pań po czterdziestce. Będą przekonywać, jak ważna jest profilaktyka, namawiać do aktywnego trybu życia i akceptacji menopauzy jako naturalnego etapu w życiu.  W seminarium wezmą udział psycholog Bożena Andrychowicz oraz lekarze - specjalista medycyny sportowej Witold Furgał, specjalista kardiolog Piotr Sulik, specjalista ginekolog-położnik Adam Dziamba, specjalista reumatolog Krystyna Michałeczko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo