Mielec > Dziś akcja Echa Dnia "Pierwszaki" w Mielcu

  Mielec > Dziś akcja Echa Dnia "Pierwszaki" w Mielcu

  /AD/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  "Echo Dnia" organizuje spotkanie z wszystkimi klasami pierwszymi ze szkół podstawowych. W Mielcu impreza "Pierwszaki. Bezpieczna droga do szkoły" odbędzie się już dziś.  Pierwszaki spotkają się w sali widowiskowej Domu Kultury o godzinie 11. Mogą liczyć na spore atrakcje. Dyrektor Centrum Kultury Jacek Tejchma zaprasza na występ zespołu tańca współczesnego. Policjanci pokażą między innymi psa tropiącego i zorganizują konkurs dla maluchów. Strażacy pokażą ubiory, które zakładają ratownicy w różnych niebezpiecznych sytuacjach, żeby ratować ludzi.  "Echo Dnia" ufunduje dla pierwszaków prezenty. Impreza potrwa ponad godzinę.

  Koniec spotkania w sali nie będzie jednak oznaczał końca emocji dla maluchów. Kiedy będą opuszczać Dom Kultury, przed wejście podjedzie ogromny dźwig strażacki do podnoszenia TIR-ów, a strażacy pokażą pierwszakom, jak pianą gasi się ogień, który rozpalą w specjalnym pojemniku.  Kolejne spotkania w Stalowej Woli i Tarnobrzegu

  Spotkanie z pierwszakami z podstawówek w Stalowej Woli odbędzie się 7 listopada w Miejskim Domu Kultury. Początek o godzinie 10. Pierwszaki z tarnobrzeskich szkół zapraszamy 9 listopada do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Początek imprezy o godzinie 9.30.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo