Tarnobrzeg > Wpadli w Staszowie

  Tarnobrzeg > Wpadli w Staszowie

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tarnobrzeski sąd aresztował tymczasowo dwóch młodych mężczyzn, mających na koncie kilka kradzieży sklepowych. 18- i 20-latek wykorzystując nieuwagę sprzedawców, zabierali zazwyczaj pieniądze i telefony komórkowe.  - Jak wynika z naszych ustaleń, sprawcy działali od października. Zabierali to, co było w zasięgu ręki, przede wszystkim pozostawione na ladzie telefony komórkowe, pieniądze. Nie gardzili też kartami telefonicznymi - wylicza podkomisarz Beata Jędrzejewska - Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.  W podobny sposób złodzieje okradli sklepy w Jamnicy, Tarnowskiej Woli i Nowej Dębie. Na trop złodziejów policjanci natrafili jeszcze w październiku. Jeden ze sprawców został zatrzymany, stanął przed sądem. Drugi "zapadł się pod ziemię".

  - Został zatrzymany 4 grudnia na terenie Staszowa - dodaje podkomisarz. - W sumie straty wskutek przestępczej działalności tych mężczyzn wynoszą trzy i pół tysiąca złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo