Region > Tydzień Ofiar Przestępstw - przyjdź, zapytaj

  Region > Tydzień Ofiar Przestępstw - przyjdź, zapytaj

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Pod koniec lutego w prokuraturach i sądach naszego regionu, po raz kolejny zorganizowany zostanie Tydzień Ofiar Przestępstw. Prawnicy wytłumaczą jak prawidłowo napisać pozew sądowy, jak odwołać się od wyroku, do którego wydziału zwrócić się z określoną sprawą.
  - Świadomość prawna społeczeństwa z każdym rokiem jest większa, ale wciąż jest zbyt niska. Często osoby, które padły ofiarą przestępstwa, nie wiedzą do kogo zwrócić się o pomoc - mówi prokurator Edward Podsiadły, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

  W ramach Tygodnia Ofiar Przestępstw, który tym razem prowadzony będzie w dniach 22 lutego - 1 marca w sądach i prokuraturach naszego regionu, specjalne dyżury pełnić będą prokuratorzy i sędziowie. Szczegółowy rozkład dyżurów zostanie wkrótce wywieszony w siedzibach sądów i prokuratur.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo