Tarnobrzeg > Policjanci o bezpiecznych feriach

  Tarnobrzeg > Policjanci o bezpiecznych feriach

  /ps/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nie zjeżdżać na sankach z wysokich górek, nie hałasować w górach, słuchać się opiekunów na kolonii. O tych i innych przestrogach opowiadała dzisiaj pierwszakom ze Szkoły Podstawowej numer 9 w Tarnobrzegu Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji.
  Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji rozdała dyplomy tym dzieciom, które aktywnie uczestniczyły w rozmowie.

  Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji rozdała dyplomy tym dzieciom, które aktywnie uczestniczyły w rozmowie. ©P. Strojna

  Dzieci uważnie słuchały pani rzecznik. Opowiadała im o tym jak powinny zachować się na kuligu, z których górek nie zjeżdżać na sankach i że nie wolno krzyczeć w górach, bo grozi to zasypaniem lawiną. Funkcjonariuszka mówiła pierwszoklasistom także o tym, że nie wolno otwierać drzwi nieznajomym, czy rozmawiać przez internet z obcą osobą, która do nich zagaduje.

  Pierwszaki bardzo zyskały na spotkaniu i dowiedziały się ciekawych rzeczy. - Jak pojadę na kolonię, to muszę słuchać się opiekuna. Nie mogę brać słodkości od obcych i rozmawiać z nimi - mówi Bożena Dziara, pierwszoklasista z tarnobrzeskiej Szkoły Podstawowej numer 9. - Nie mogę się też chwalić co mam ładnego w domu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo