Tarnobrzeg > Radni w Internecie

  Tarnobrzeg > Radni w Internecie

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Sesje tarnobrzeskiej Rady Miasta będą relacjonowane w Internecie, ale nie na żywo, jak błędnie podał przewodniczący Jurand Lubas podczas ostatnich obrad.
  - Zaszło nieporozumienie. Będzie to retransmisja. Nagrania z sesji będzie można pobrać i odtworzyć na naszej stronie internetowej. Te archiwalne również, do pół roku wstecz - wyjaśnia Wojciech Kozieł, prezes Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg.

  MTVT ruszy z taką usługą nie wcześniej jak za dwa do trzech tygodni. Na razie inwestuje w niezbędny sprzęt. Strona internetowa jest w przebudowie.
  Natomiast nowinką jest, że na ekranie komputera będzie można oglądać programy nadawane na antenie lokalnej telewizji. Skorzystają na tym mieszkańcy Tarnobrzega, którzy nie mają kablówki, ale w miarę szybki Internet.

  - Teraz możemy być oglądani tylko w 11 tysiącach mieszkań, ale nie w osiedlach rolniczych, m.in. Wielowsi i Sobowie. Tu kablówka nie dociera, więc dla mieszkańców, którzy chętnie obejrzeliby wiadomości lokalne, będziemy dostępni chociaż w Internecie - mówi Kozieł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo