Region > Posłowie komentują raport o WSI

  Region > Posłowie komentują raport o WSI

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Działania WSI były groźne dla Polski, ale sam raport jest krzywdzący dla wielu osób - komentują raport o Wojskowych Służbach Informacyjnych posłowie z Podkarpacia.
  Poseł PiS Dariusz Kłeczek stwierdził, że Służby WSI działały poza wszelką kontrolą i osoby odpowiedzialne za nadzór nad służbami powinny ponieść przynajmniej odpowiedzialność polityczną.

  Posłanka Platformy Obywatelskiej Krystyna Skowrońska uważa, że w raporcie nie znalazły się żadne nowe informacje o działalności WSI a ustalanie wybiórczo osób odpowiedzialnych za nieprawidłowości w funkcjonowaniu Służb, czyli osób spoza PiS, lub nie będących jego sojusznikami - chodzi o prezydenta Lecha Wałęsę lub Bronisława Komorowskiego - to działanie bardziej polityczne, jak merytoryczne.

  Poseł SLD Władysław Stępień skwitował, że brzydzi się autorami tego raportu. - Zrobiono krzywdę wszystkim, którzy najbardziej się przysłużyli się do budowy Polski demokratycznej na czele z prezydentem Lechem Wałęsą. Natomiast uchroniono różne miernoty polityczne - uważa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo