Mielec > Szansa na bezpłatne kursy

  Mielec > Szansa na bezpłatne kursy

  /ada/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu ma atrakcyjną ofertę: bezpłatne kursy np. grafiki komputerowej i projektowania stron www.
  Centrum od dwóch lat realizuje projekt "E-społeczeństwo - Szkolenia informatyczne i językowe wspomagane technikami e-learningowymi i multimedialnymi" (finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego). Uczestnikami bezpłatnych szkoleń są osoby pracujące z województwa podkarpackiego. Zgłaszają się same, czyli bez pośrednictwa pracodawcy. Wszystkie one mają jeden cel: podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy dzięki znajomości języka obcego oraz obsługi komputera.

  Teraz trwają zapisy między innymi na kursy z grafiki komputerowej oraz projektowania stron WWW. Szkolenia prowadzą przedstawiciele Instytutu Informatyki Politechniki Warszawskiej. - To gwarancja, że są to kursy na najwyższym poziomie - zapewnia Zdzisław Nowakowski, dyrektor CKPiD.

  - Na szkolenia językowe oraz Akademię Cisco (specjalistyczne szkolenia informatyczne) limit miejsc jest wyczerpany. Co dwa miesiące pojawia się jednak na naszej stronie internetowej kolejna ciekawa oferta. Warto tam zajrzeć - dodaje.

  Na kursy mogą się zapisywać osoby pracujące. Na www.ckp.edu.pl znajdą formularz, który trzeba wypełnić i przesłać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@ckp.edu.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo