Stalowa Wola > Rusza nabór do Klubu Integracji Społecznej

  Stalowa Wola > Rusza nabór do Klubu Integracji Społecznej

  /ajp/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktywizacja osób długotrwale bezrobotnych, przywrócenie im wiary we własne możliwości to główny cel Klub Integracji Społecznej.
  - Prowadzimy działania zmierzające do uaktywnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - mówi Barbara Dul, kierownik Klubu. - Pomagamy naszym uczestnikom powrócić lub wejść na rynek pracy. Bo są osoby, które nie mają żadnego doświadczenia zawodowego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  W programie mogą brać udział osoby długotrwale bezrobotne, które w ciągu ostatnich dwóch lat przez 12 miesięcy nie pracowały.

  Klub Integracji Społecznej mieści się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Dmowskiego 1 w Stalowej Woli. Czynny jest codziennie od godziny 7 do 15, we wtorki od godziny 9 do 17. Klienci Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej mogą się zgłaszać do pracowników socjalnych. Nabór trwa do końca marca.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo