Tarnobrzeg > Rusza Tarnobrzeska Gala Taneczna

  Tarnobrzeg > Rusza Tarnobrzeska Gala Taneczna

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dzisiaj i jutro ponad 160 par tanecznych z całej Polski zawiruje na turnieju tańca towarzyskiego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podsumowaniem zmagań będzie gala taneczna z udziałem mistrzów klasy "S" i czołowych europejskich formacji tanecznych.
  Taneczny show organizuje Szkoła Tańca Samba. Pierwsza runda sobotniego turnieju rusza o godzinie 9.30, trzecia i ostatnia o 17.30. Niedzielna runda zacznie się o godzinie 10.

  Jednak główne atrakcje zarezerwowane są na godzinę 17.30, kiedy to rozpocznie się gala taneczna, a w niej: pokazowy turniej par klasy S w stylu latynoamerykańskim, pokazy Mistrzów Europy Show Dance - zespołu Kornele z Rzeszowa, Mistrzów Polski, Europy i zdobywców IV miejsca na mistrzostwach świata - formacji tańca nowoczesnego "V2", taneczne show wicemistrzów Polski Anety i Łukasza Pawlaków oraz mistrzów żywiołu, czyli 300 tancerzy Samby.

  Bilety na turniej tańca po 10 złotych do kupienia przed każdą rundą turnieju. Bilety na galę po 20 złotych w kasie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo