Mielec > Weź udział w projekcie "MaKultura"

  Mielec > Weź udział w projekcie "MaKultura"

  /ada/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Przez półtora miesiąca grupa mielczan, która zechce wziął udział w projekcie "MaKutura" będzie badać kondycję lokalnej kultury w ostatnich latach, zaproponuje zmiany, pozna możliwości.
  Pomysłodawcą projektu jest Stowarzyszenie Kulturalne j’ARTe. Jego członkom zależy na tym, by pracujący zawodowo i społecznie na rzecz kultury, a także twórcy i miłośnicy sztuki mogli wymienić poglądy i doświadczenia. Po dyskusji powstanie podsumowujący ją dokument.

  Uczestnicy projektu skonfrontują swoje pomysły z rzeczywistością, a to dzięki spotkaniom z osobami najbliżej związanymi z kulturą. Sprawdzą na przykład, czy ich własne pomysły są realne.

  Będą także Mieleckie Rozmowy o Kulturze, czyli typowe forum, które posłuży wymianie poglądów i doświadczeń.

  Zgłoszenia chętnych do udziału w projekcie "MaKultura" są przyjmowane do 30 marca. Formularz pobrany ze strony jarte.org można przesłać również e-mailem: jarte@ptc.pl. Telefon kontaktowy: 0 601 050 954

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo