Sport > Sukcesy niepełnosprawnych tarnobrzeżan w pływaniu

  Sport > Sukcesy niepełnosprawnych tarnobrzeżan w pływaniu

  /WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tomasz Goździewski skacze do wody.

  Tomasz Goździewski skacze do wody. ©archiwum

  Jacek Czech pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym, a Tomasz Goździewski był trzeci w wyścigu na 100 metrów tym stylem.
  Tomasz Goździewski skacze do wody.

  Tomasz Goździewski skacze do wody. ©archiwum

  Na zimowych mistrzostwach Polski niepełnosprawnych w pływaniu, jakie odbyły się w Katowicach wystartowało 130 zawodników z całego kraju. Zawodnicy sekcji pływackiej Stowarzyszenia Sprawnych Inaczej i Przyjaciół "Integracja" z Tarnobrzega znów poprawili swoje życiowe rekordy.

  Jacek Czech dwukrotny (w 2005 i 2006 roku) mistrz Polski w pływaniu na 50 i 100 metrów stylem dowolnym był drugi Tryumfował za to na 50 metrów stylem grzbietowym bijąc rekord Polski. W klasyfikacji generalnej przypadł mu srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski.

  Tomasz Goździewski zaczął zawody od ósmego miejsca na 100 metrów stylem dowolnym, szósty był na 50 metrów dowolnym, a ostatni wyścig w mistrzostwach na 100 metrów stylem grzbietowym zakończył z trzecim czasem.

  Jacek i Tomek trenują pod opieką Krzysztofa Dydo na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo