Zaleszany > Były wójt dostał "trzynastkę"

  Zaleszany > Były wójt dostał "trzynastkę"

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W piątkowym wydaniu "Echa Dnia" w artykule "Spotkamy się w sądzie" znalazła się informacja o tym, że były wójt Zaleszan Andrzej Karaś nie otrzymał do dziś przysługującej mu trzynastej pensji. Jak Karaś wspomniał, kiedy wszyscy w urzędzie otrzymali w styczniu dodatkowe wynagrodzenie roczne, on tego wynagrodzenia nie dostał. Natomiast władze gminy powiadomiły go, że mu się ono nie należy. 2 kwietnia skierował więc do sądu pozew.
  Zapytany o to wójt Stanisław Guźla odpowiedział, że nie chce się na temat Karasia wypowiadać i zakończył rozmowę z dziennikarzem "Echa Dnia" pytaniem "A skąd pan wie, że nie dostał tych pieniędzy?". Po ukazaniu się artykułu, wójt przysłał do "Echa Dnia" pismo, w którym stwierdził: "Pełna kwota tej pensji została przelana na konto pana Andrzeja Karasia w dniu 9 marca 2007 roku. Na potwierdzenie prawdziwości tej informacji posiadamy w Urzędzie Gminy stosowny dowód, polecenie przelewu, który autorowi publikacji możemy bez problemu udostępnić".

  Były wójt zapewnił nas w piątek, że ze swojego banku jeszcze nie dostał potwierdzenia, iż na jego konto wpłynęły pieniądze. Dodał, że zastanowi się, czy wycofać z sądu pozew, ponieważ nie widzi uzasadnienia, dlaczego otrzymał "trzynastkę" dwa miesiące później od innych pracowników. Rozważa, czy domagać się odsetek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo