Tarnobrzeg > Sznasa na letnie szkolenia dla młodzieży

  Tarnobrzeg > Sznasa na letnie szkolenia dla młodzieży

  /ps/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tarnobrzeskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży organizuje pakiety szkoleń dla młodzieży na najbliższe miesiące.
  W bezpłatnym programie "18 - 24 - Czas na samodzielność" mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich oraz absolwenci. W jego ramach specjaliści chcą przygotować młodzież do matury, nauczyć języka angielskiego i przedsiębiorczości, przygotować na studia, nauczyć jak skutecznie szukać pracy. Uczestnicy ze szkolenia komputerowego dostają certyfikat European Computer Driving Licence. Dla tych, którzy nie mają prawa jazdy jest opłacony przez organizatorów kurs oraz trzy egzaminy.

  Organizacja jako nieliczna w regionie organizuje bezpłatne szkolenie dla rolników w wieku od 18 do 25 roku życia. Kurs będzie z zakresu obsługi wózków widłowych. Zainteresowani muszą się pospieszyć i zgłosić się do połowy czerwca, bo miejsc jest tylko 15.

  Tarnobrzeskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży razem z gminą Tuszów Narodowy chcą ułatwić osobom z terenów wiejskich dostęp do szkoleń. Zapraszają chętnych w wieku od 15 do 25 lat na bezpłatny kurs komputerowy, który jest skierowane głównie do osób z terenów gminy. Szkolenie jest zaplanowane na czerwiec i lipiec.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo