Tarnobrzeg >"Orbis" chce przejąć miejską komunikację

  Tarnobrzeg >"Orbis" chce przejąć miejską komunikację

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do dziś firmy zainteresowane przejęciem Przedsiębiorstwa Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Tarnobrzegu mogły składać ostateczne oferty do prezydenta miasta. Jedynym zainteresowanym okazało się Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej, grupa "Orbis" w Tarnobrzegu.

  Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Tarnobrzegu, to najbardziej zadłużona spółka miejska. Na koniec 2005 roku zadłużenie przekroczyło 800 tysięcy złotych.

  Leszek Guzy, dyrektor ds. przewozów i techniczno gospodarczych w przedsiębiorstwie "Orbis" twierdzi, że dziś za wcześnie, by mówić o działaniach dyrekcji, względem przejętej spółki.

  - Najpierw trzeba kupić spółkę, aby mówić o planach - twierdzi Leszek Guzy. - Złożyliśmy szczegółową ofertę. Teraz rozpoczną się rokowania, które mogą trwać kilka lub kilkanaście miesięcy. Nie ukrywam, że kondycja finansowa przedsiębiorstwa, nie jest najlepsza. Trzeba znaleźć taki sposób zarządzania firmą, na której nie stracą ani pasażerowie, ani pracownicy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo