Stalowa Wola > Jagodowa stolica świętuje od dziś

  Stalowa Wola > Jagodowa stolica świętuje od dziś

  Gerard Stańczyk

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Miasto bawi się w sobotę i niedzielę. Gwiazdą Wolna Grupa Bukowina, hitem może być występ Teatru Ognia
  Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 16 na placu przed Miejskim Domem Kultury. Wyruszy wtedy fabularny wyścig rowerowy "Po kwiat paproci" śladami miejsc wypoczynku znanych stalowowolskich artystów.

  Tymczasem na scenie zaczną się warsztaty salsy. Będzie też konkurs na najpiękniejszy wianek. O godzinie 19 wystąpi grupa folkowa Berkut, a o godzinie 20.15 zostanie wybrana Jagodowa Królowa. Będzie to jedna z dziewczyn, które startują w niedzielnych wyborach Miss. Która otrzyma jagodową koronę, zadecydują instruktorzy tańca, testując dziewczyny w tańcu salsa.

  Na 22.15 zaplanowano happening "Oswajanie Batmana". Batman to rowerzysta bez świateł, niewidzialny dla kierowców. Zostanie oświetlony jak należy! Po happeningu wyruszy nocna rowerowa masa krytyczna.

  O godzinie 23 na terenie rekreacyjnym elektrowni nad Sanem odbędą się sobótki. Wystąpią Wolna Grupa Bukowina i Teatr Ognia Kamikaze. Mężczyźni będą zbierać jagody, kto znajdzie największą, zostanie Jagodowym Królem i dostanie rower górski!

  W niedzielę impreza również zacznie się o godzinie 16 na placu przed Miejskim Domem Kultury. Rozpoczną ją konkursy i zabawy dla dzieci. Będą degustowane jagodowe przysmaki i włościańskie jadło.
  O godzinie 19 zagra zespół folkowy Romen, a o 20 na scenę wyjdzie nowo wybrana Miss Podkarpacia! Na zakończenie odbędzie się zabawa przy cygańskiej muzyce.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo