Tarnobrzeg > Kup unikatowe koszulki

  Tarnobrzeg > Kup unikatowe koszulki

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dwie unikatowe koszulki z podpisami gwiazd Siarki Tarnobrzeg można kupić na aukcji "Echa Dnia" i tarnobrzeskiej telewizji.
  To dla prawdziwych kibiców piłki nożnej niesamowita okazja. Na specjalnej aukcji "Echa Dnia" i Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg można licytować dwie unikatowe koszulki piłkarskie. Na obu trykotach swoje autografy złożyli wszyscy piłkarze tarnobrzeskiego klubu, którzy wystąpili w meczu towarzyskim z okazji 50-lecia Klubu Sportowego "Siarka" Tarnobrzeg.

  Na koszulkach podpisali się między innymi Cezary Kucharski, Mariusz Kukiełka, Tomasz Kiełbowicz, Andrzej Kobylański, Piotr Poręby, Edward Tyburski, Michał Gębura, Sylwester Rączka, Roman Żuchnik, Roman Buczek, czy Konrad Paciorkowski. W sumie ponad 30 autografów piłkarzy występujących w barwach I-ligowej Siarki i obecnych zawodników drużyny z Tarnobrzega.

  Koszulki (żółtą i zieloną) ufundował Salonik Piłkarski w Tarnobrzegu, natomiast całkowity dochód z licytacji przekazany zostanie na rzecz tarnobrzeskiej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej. Licytację zaczynamy od kwoty 100 złotych za każdą z koszulek. Aktualne kwoty oferowane za poszczególne koszulki zamieszczać będziemy na stronie www.echodnia.eu Licytować można, dzwoniąc pod nr tel. (15)642-21-21 lub 0697-770-586 w godzinach 10 - 15. Aukcja potrwa do 30 czerwca.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo