Mielec > Wakacyjne półkolonie w szkole

  Mielec > Wakacyjne półkolonie w szkole

  /AD/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W siedmiu mieleckich szkołach podstawowych od lipca rozpoczynają się półkolonie dla dzieci. Na wakacyjny wypoczynek najmłodszych mieszkańców, Mielec wyda co najmniej 150 tysięcy złotych.
  Zajęcia półkolonijne będą prowadzić wszystkie mieleckie podstawówki z wyjątkiem "szóstki". Nauczyciele zaproponują dzieciom zabawy i turnieje sportowe w godzinach od 10 do 14. Na półkolonię będzie się można zapisać także do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Dzieci z półkolonii będą na pewno często chodzić na basen. Miasto za pieniądze ze swojego budżetu dla nich, a także dla dzieci ze świetlic profilaktyczno-wychowawczych, kupiło sześć tysięcy biletów na kąpielisko.

  Będzie też propozycja dla fanów tenisa stołowego. Na zadaszonym terenie, na którym w zimie jest lodowisko, teraz pojawią się stoły pingpongowe.
  Dla dzieci z rodzin o najniższych dochodach miasto ma propozycję wakacyjnego obozu. Sto dzieci otrzyma 70-procentowe dofinansowanie do kosztów pobytu w Piwnicznej Zdrój.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo